Telefon
WhatsApp
İletişim Bilgileri
Niçin Sekiz Oniki Kurs Merkezi | Sekiz Oniki Çankaya Kurs Merkezi

Niçin Sekiz Oniki Kurs Merkezi

  • Anasayfa
  • Niçin Sekiz Oniki Kurs Merkezi

Niçin Sekiz Oniki Kurs Merkezi

Sekiz Oniki Kurs’ta yayınlar başarının en temel dinamiklerinden biridir. Sekiz Oniki yayınları alanında uzman, gündemi takip eden öğretmenler tarafından hazırlanmaktadır. Tüm yayınlar yeni nesil ve video çözümlü sorulardan oluşmaktadır. Sekiz Oniki Kurs’ta öğrenciler ekstra bir kaynağa ihtiyaç duymadan tam eksiksiz bir şekilde sınava hazırlanır.

Sekiz Oniki Kurs olarak deneme ve analize çok önem verdiğimiz için, tüm denemeleri tek bir uygulama üzerinden gerçekleştiririz. Sekiz Oniki Genel Merkezi, denemelerden sonra şubelerin başarı analizlerini çıkararak, şubelere rapor hazırlar ve başarıyı arttırıcı yöntemler geliştirir.

O Sene Bu Sene ! 

Sekiz Oniki kurs merkezi gündemi yalnızca sınav olan bir eğitim kurumudur. Sadece başarı odaklı bir yaklaşımı olan kurs merkezlerimde 8. ve 12. sınıflara hazırlanan özel program ve yayınlarla hedef sınava hazırlıkta en iyi eğitimi vermektir.

8. sınıf öğrencileri için LGS çok önemlidir. Çünkü iyi bir liseye geçmek, iyi bir üniversitenin kapılarını sonuna kadar açar. Bu nedenle biz, 8. sınıf için o seneyi çok önemsiyor ve kusursuz bir sistemle öğrencileri sınava hazırlıyoruz.

12. sınıf ve mezun öğrenciler için de iyi bir üniversiteye gitmek çok önemlidir. Çünkü iyi bir geleceğin ilk adımı güzel bir üniversite okumaktan geçiyor. Sekiz Oniki ile iyi bir üniversite kazanmak hiç de zor değil. Sekiz Oniki tüm çalışmaları ile sınava hazırlıkta her zaman yanınızda yer alır.

Sekiz Oniki ile hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi için: O sene Bu sene!

 

Online Sekiz Oniki

Sekiz Oniki Online ile her şeye daha kolay. Öğrencilerimiz yüz yüze derslerin yanında, online sistem üzerinden yapılan denemeler, ders anlatımları, video çözümlü sorularla sınava hazırlıkta hep önde yer alır.

Sekiz Oniki Kurs’un binlerce sorudan oluşan Online Soru Havuzu bulunmaktadır. Detaylı sınav karnesi ve Sıfır Hata Sistemi ile öğrencinin girdiği denemenin yanlış ve boşlarından oluşan özel bir kitapçık hazırlanır. Kişiye Özel Test Kitabı ile öğrencinin konu ve alt başlıklarındaki eksikleri belirlenir. Böylece temel konuları harmanlamak için konu alt başlıklarında eksiklikleri tamamlama imkânı yaratılır. Sınav Değerlendirme Sistemi’nde kayıtlı tüm denemelerin soruları, havuzda yer alan konular ile eşleştirilir, bu sayede detaylı analizlerin elde edilmesine olanak sağlanır.

Geleneksel Eğitim

Geleneksel Eğitim

  • Hem Yüz Yüze Hem Online
  • Gündüz Yüz Yüze
  • Akşam Online Ders Tekrarı
  • Ders Anlatım Videoları
  • Çözüm Videolu Binlerce Soru
  • Çevrimiçi Ödevler
  • Online Denemeler ile Tam Öğrenme bu sistemde.

 

 

İYİ HAZIRLANDIK

HEDEFE KİLİTLENDİK

Sekiz Oniki kurs merkezi gündemi yalnızca sınav olan bir eğitim kurumudur. Tamamı yeni nesil, video çözümlü yayın içerikleri ve özel hazırlanan denemelerle başka bir kaynağa ihtiyaç duymadan sınava hazırlanan öğrencilerin netlerinde başarı, hedefinde en iyi lise ve üniversite vardır. 

#SekizOniki ‘de Tek hedef var. 
Başarı, başarı, başarı…
Onun için #oSenebuSene